Jdi na obsah Jdi na menu
 


To jsou mí kámoši - ať už virtuální, nebo doopravdický.... všichni jsou fajn!

 Obrazek

ENDY

Tak to je můj taťka Endy (ten menší vedle něho jsem já :))  Endy je správný číslo, narodil se v dubnu 2005, je to největší zlatíčko svojí paničky a neudělají bez sebe ani krok. Je moc hodnej a šikovnej, chodí na agility i na cvičák a moc se mu to líbí. Učí mě samý lumpárny :))

www.jorksir-endy.estranky.cz

Obrazek

TIFFANI

A tohle je moje maminka :o) narozdíl od taťky jí nevidím tak často, ale minimálně jednou týdně jo... A to je pak radosti! mamka váží 2 kila, a je to krasavice mrkněte sami :))

Obrazek

TOMÁŠEK

Tenhle krasavec se jmenuje Tomášek, ale spolehlivě slyší i na ňam ňam :) miluje když si s ním panička s paníčkem hrajou, a když může hračky rozházet po celém bytě. Má rád zahrádku, a se vším pomáhá paničce, kromě vysávání, vysavače se bojí. Papá všechno, jen ty granulky mu moc nejedou, je zkrátka uplně jako já :)))

                                                                              www.tomyork.estranky.cz

               Obrazek

ALFÍK

narodil 23.11.2003, váží 2,65 kila, a je to obrovskej mazlík. Nejradši se tulí k paničce, hraje se s paníčkem, žebrá kdykoliv někdo hne pusou, má rád hru na honěnou, a rád se seznamuje s pejsky! Prostě Alfík je skoro stejnej jako já, a proto je mi moc sympatickej :) má krásnej webík, určitě koukněte!

www.alfik.net

                                                                                           ObrazekANETKA                 

Tohle je Anetka. Jorkšírka, která žije se svojí paničkou a paníčkem v Praze. Je jen o deset dní starší než já, a má ráda skoro ty samé věci : trhání plyšáků, oňufávání odpadkového koše, tahání paničky prádla, zahrabávání kostiček nejlépe do paničky postele, buzení páníčka ( kousání do uší a lízání palců u nohy ), procházky, aportování míčků...Je to paničky zlatíčko

www.anetka1.estranky.cz

Obrazek

BERTÍK

Bertík se narodil 4.2.2005 a váží 2,90 kg. Bydlí v Mnichovicích .Rád běhá venku a hlídá domeček, ve kterém bydlí společně s paničkou. Spaní a válení mu vůbec není cizí, nejradši samozřejmě v postýlce v peřinách. V žebrání nemám konkurenci :o) Má taky vlastní stránečky:

                                        http://www.albert-york.estranky.cz

Obrazek

 Anabell Crofino

Anabell se narodila 1.12.2004 v Dolních Beřkovicích. Bylo to krásné, velmi živé štěňátko.Je ve znamení Střelce. A i když občas vymýšlí lumpárny tak je to sluníčko.

http://www.anabell.estranky.cz

            

      Obrazek

DACKIE

Tak tohle je můj strejda, i když za chvilku budu skoro větší než on :o) Bydlí v Teplicích, teda ted vlastě v Lounech, nebo v Praze? Těžko říct takhle z hlavy, každopádně se v Teplicích narodil stejně s taťkou a jsou to velký kámoši. taky ho mám rád.